Prodej, Ostatní komerční nemovitosti, 69m² - Praha - Smíchov-Residence Melange, Ev.č.: 00051

1
2 – kopie
1_OJ_2 – kopie
3
4
5
6
7

Popis

Dovolujeme si Vám nabídnout nadstandardní komerční prostory s terasou v prvním nadzemním podlaží v prestižní lokalitě centra Prahy – Smíchov, v rezidenci MÉLANGE.

Rezidence MÉLANGE je tvořena 34 byty, splňujícími nejvyšší standardy kvality. Architektura budovy má moderní sloh a přirozeně splývá s atmosférou okolí. Z fasády je budova vybavena vysokými okny s nízkými parapety a zábradlím připomínajícím malé balkony. Byty s výhledem do vnitrobloku mají také francouzská okna.
Základním vybavením bytů a ateliérů jsou dřevěná francouzská eurookna, vstupní dveře, vnitřní dveře, povrchy stěn a stropů, malba, podlahové vytápění a podlaha – vinylová s dubovým povrchem v kombinaci s keramickou dlažbou. Součástí Rezidence je podzemní parkoviště, do kterého vede automobilový výtah. K dispozici jsou parkovací místa pro auta na elektrický pohon. V přízemí domu se nacházejí sklepy a jiné skladovací prostory. Lokalita Smíchov je ideálním místem k bydlení. Je to jedna z nejpopulárnějších kulturních oblastí s nespočtem moderních galerií a art studií. V okolí nalezneme veškerou občanskou dostupnost vč. obchodních center a služeb. V blízkosti jsou také parky Santoška a Dívčí Hrady.
Uvedená cena je bez garážového stání a sklepa. Plánované dokončení 05/2018. Pro kompletní nabídku dostupných bytů, kontaktujte makléře.

MAKLÉŘ Realitní sdružovač

Kontaktujte makléře

MAKLÉŘ Realitní sdružovač+420 777 114 928
uresova@mujrs.cz
5 539 888 Kč
KategorieOstatní komerční nemovitosti
LokalitaPraha - Smíchov
OkresHlavní město Praha
Plocha užitná69 m²
Podlaží umístění1
Stav objektuNovostavba
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
En. náročnost b.G (PENB nedodán)
Garážano