Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí v kategorii pozemky" odpovídá 6 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Prodej, Pozemky - zahrady, 301m² - Praha

Prodej, Pozemky - zahrady, 301m² - Praha

Pozemek v zahrádkářské kolonii s altánkem, vlastní vodou (vodoměr) a vlastní elektřinou (elektroměr), u pozemku jsou společné WC a sprchy. Parkování zajištěno. Udržovaný pozemek v chráněném území Botiče v blízkosti Hostivařské přehrady. Na pozemku bílé kameny křemencového původu, vzrostlé ovocné..

Lokalita: K jezeru, Praha890 000 Kč

Prodej pozemku pro bydlení, 1145m2, Vysoký Újezd - Kozolupy

Prodej pozemku pro bydlení, 1145m2, Vysoký Újezd - Kozolupy

Nabízím k prodeji stavební pozemek v Kozolupech - Vysoký Újezd, ležící jihovýchodně od Berouna. Pozemek o rozloze 1145m2 je vhodný pro stavbu rodinného domu. Na hranici pozemku se nacházejí přípojky na plyn, elektřinu a vodu. Dle stavebních regulativ je stanoveno, že případná stavba může mít..

Lokalita: K Vechtru, Vysoký Újezd - Kozolupy2 748 000 Kč

Prodej stavebního pozemku - Lipence - 1079 m²

Prodej stavebního pozemku - Lipence - 1079 m²

Exkluzivně nabízím prodej stavebního pozemku v klidné a žádané lokalitě Praha - Lipence. Pozemek o výměře 1079 m2 se nachází na kraji zástavby rodinných domků v horní části obce, prakticky na kopci. Inženýrské sítě v dosahu 40 m od hranice pozemku. Pozemek je oplocený, zatravněný. Ornice..

Lokalita: Na Kyjově, Praha - Lipencerezervováno

Prodej  pozemku pro bydlení, 1200m² - Praha - Lipence

Prodej pozemku pro bydlení, 1200m² - Praha - Lipence

Nabízím prodej stavebního pozemku v klidné a žádané lokalitě Praha - Lipence. Pozemek o výměře 1200 m2 se nachází na kraji zástavby rodinných domků v horní části obce, prakticky na kopci. Inženýrské sítě v dosahu 70 m od hranice pozemku. Pozemek je zatravněný. Ornice je shrnutá a připravená..

Lokalita: Na Kyjově, Praha - Lipence3 780 000 Kč

Prodej, Lesy, 11534 m², Skuhrov - Huntířov

Prodej, Lesy, 11534 m², Skuhrov - Huntířov

Nabízíme k prodeji dva lesní pozemky o celkové výměře 11534 m2 v lokalitě Skuhrov, Jablonec nad Nisou. Předmětem prodeje jsou dva pozemky určené k plnění funkci lesa vhodné na těžbu dřeva. Prví pozemek o výměře 6480 m2, druhý pozemek o výměře 5054 m2. Pozemky se prodávají společně o celkové výměře..

Lokalita: Skuhrov - Huntířovrezervováno

Prodej pozemku pro bydlení, 731 m², Chrast u Chrudimi

Prodej pozemku pro bydlení, 731 m², Chrast u Chrudimi

Nabízíme k prodeji pozemek o výměře 731 m2 v hezké lokalitě města Chrast. Pozemek je ideální k výstavbě rodinného domu. Na jeho hranici je zavedena elektřina, plyn a veřejný vodovod jsou vedeny podél pozemku. Pozemek má obecní příjezdovou komunikaci. Kanalizace není v lokalitě zavedena, řeší se..

Lokalita: Tylova, Chrast590 000 Kč